קרנות-פנסיה

קרנות פנסיה

אם את יודעת במעורפל שיש לך קרן פנסיה, אבל זה הדבר היחידי שאת יודעת עליה, הפרק הזה הוא בדיוק בשבילך.
כאן תוכלי למצוא את כל המידע החשוב על קרנות פנסיה חדשות, ואני מבטיחה לך שאפילו המילה “חדשות” כבר לא תשמע לך זרה עם סיום הקריאה.

הילה-בן-חנוך-לוי

קצת עלי

אני הילה (נעים להכיר) ובמשך למעלה משש שנים שימשתי כמשנה ליועץ המשפטי של חברת מנורה מבטחים פנסיה וגמל ובמקביל בשאר הזמן ה(לא פנוי) כתבתי וצילמתי בלוג אופנה בשם “תלתלים”. 
 
אחרי כמה שנים שכאלה החלטתי לחבר בין הידע שצברתי בעבודתי במבטחים לחיבה שלי לכתוב באופן קליל ומשעשע וכך נולד “פנסיה בסטילטו” שצובע במחי מקלדת את עולם הפנסיה האפור לורוד מנצנץ.

מעוניינת להיות הראשונה שמקבלת עדכונים, הזמנות והטבות? הרשמי:

פוסטים נבחרים

בואו נעשה סדר

מידי עונה אנחנו עוברות על ארון הבגדים שלנו ושל הילדים שלנו ומתחילות לסדר, לנקות ולהעיף החוצה. בכל רגע נתון אם ישאלו אותנו איפה נמצא הפריט הזה והזה כנראה שנדע לשלוף תשובה משנתנו. אבל וונדרוומניות ככל שנהיה, כשזה מגיע לעולם המוצרים הפנסיוניים אנחנו נהיות כאחרונות הבלגניסטיות. אז הגיע הזמן לרענן גם

קראי עוד »
להגיע לעצמאות כלכלית

קרן ברירת מחדל – להיות או לא להיות

להבין את העולם הישן בעולם הפנסיה שבו גדלו הורינו, הם לא נדרשו להבין, לדעת או לבצע בחירות כלשהן, וחייהם היו ללא ספק פשוטים בהרבה משלנו. הסיבות העיקריות לכך הן: בהנחה שהם עבדו מרבית חייהם הבוגרים כשכירים סביר להניח שהפקיד להם מעסיקם בקרן פנסיה ותיקה שהעניקה להם במועד הפרישה פנסיה בשיעור

קראי עוד »

מי מפחדת מאיזון אקטוארי?

אחד הניסויים החברתיים המיוחדים ביותר (לטוב ולרע) שנעשו פה הוא ה”קיבוץ”. אותה צורת התיישבות ייחודית שיתופית ובעלת מאפיינים קומינסטים. מאה שנים חלפו מאז תחילת הניסוי המענין הזה והרעיון הקיבוצי אט אט פג מהעולם אבל הרעיון המוסקטרי של “כולם בשביל אחד, אחד בשביל כולם” הוטמע לתוך המנגנון הייחודי של קרן פנסיה.

קראי עוד »
תחומים נוספים